Zabieg powiększania ust

Marzeniem każdej kobiety jest piękny wygląd, który przyciąga spojrzenie. Dominuje przekonanie, że to dłonie są wizytówką człowieka, a w twarzy najważniejsze są duże oczy – to one świadczą o atrakcyjności. Na szczęście tego typu mity powoli przestają funkcjonować, a wizerunek zaczyna być traktowany całościowo.

Takie eklektyczne podejście w dbaniu o urodę zyskuje coraz więcej zwolenników. Ważne są zarówno zadbane ręce, jak i reszta ciała, a twarz to nie tylko piękne spojrzenie, ale i zdrowa cera czy nawilżone usta. Właśnie te ostatnie zasługują na szczególną uwagę, bo zmysłowe usta mogą zrekompensować wszelkie niedoskonałości.

Powiększenie ust

Dzięki niewielkiej ingerencji medycyny estetycznej można poprawić to, co zaniedbała natura. Czy warto decydować się na zabieg powiększania ust? Zdecydowanie, bo wyeliminowanie pewnych „niedociągnięć” urody to nie tylko kwestie estetyczne, ale i większa pewność siebie. Ważne, żeby taki zabieg został wykonany z zastosowaniem profesjonalnych preparatów, a taką gwarancję dają sprawdzone kliniki medycyny estetycznej. Polecaną przez klientki kliniką wykonującą bezpieczny zabieg powiększania ust jest Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej w Krakowie, która wykorzystuje do zabiegu produkty Restylane, chwalone za naturalny efekt modelowania. Więcej o produktach z tej linii można przeczytać na http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/powiekszanie-ust-lub-nawilzanie-ust

Pełne i gładkie

Usta wymodelowane to nie wszystko. Nie ma co ukrywać, nawet najpiękniejsze spierzchnięte usta nie zachwycą. Tak jak piękna fryzura na zaniedbanych, przesuszonych włosach, tak i pełne, idealnie wykrojone, ale suche usta to za mało. Wybierając miejsce zabiegu, dobrze wcześniej sprawdzić czy klinika oferuje kompleksowe podejście, a więc nie tylko modelowanie i kontur ust, ale też poprawienie ich kondycji – nawilżenie i wygładzenie. Takie usta z pewnością przyciągną niejedno spojrzenie.

Pożądany efekt?

Chyba każdy widział zdjęcia nieudanych zabiegów estetycznych, które (delikatnie mówiąc) przyniosły inny efekt od zamierzonego. Można oczywiście traktować to jako „ku przestrodze” i nie decydować się na jakąkolwiek ingerencję w naturę. Można też wyciągnąć konstruktywne wnioski i wybierać sprawdzone kliniki, w których wykonywane są tego typu zabiegi w sposób profesjonalny i „nieprzerysowany”, z wykorzystaniem produktów dających subtelne rezultaty. W końcu chodzi o naturalny efekt. Jak wybrać taką klinikę? Podobno dobrze wykonana praca (w tym przypadku usta) broni się sama. Warto więc przeglądać zdjęcia z wykonanych zabiegów i słuchać opinii znajomych, które miały powiększane usta. Można też to zrobić „po nitce do kłębka” – wybrać preferowany produkt wykorzystywany podczas zabiegu i sprawdzić te kliniki, które pracują właśnie na tym produkcie.  To, o czym warto pamiętać, najlepsze kliniki medycyny estetycznej ingerują w wygląd tylko tyle, na ile to konieczne. Celem zabiegu nie jest zupełna zmiana ust, ale podkreślenie tego, co już jest piękne.

Write a comment