Skuteczne powiększanie piersi

Nie każda kobieta jest zadowolona z rozmiaru swoich piersi, dlatego też czasami panie decydują się na zabiegi medyczne, dzięki którym ich piersi mogą stać się większe. Warto jednak dobrze się nad tym zastanowić, ponieważ duże piersi niekoniecznie okazują się być komfortowe dla kobiet, więc kluczem do sukcesu w tym zakresie jest dobranie ich optymalnego rozmiaru, tak aby czuć się z nimi jak najlepiej. Takimi zabiegami zajmuje się współcześnie wielu specjalistów, a sposobów na przeprowadzenie takich zabiegów jest kilka.

Powiększanie piersi implantami

Chirurgia plastyczna cieszy się coraz większym zapotrzebowaniem ze strony klientek, gdyż w ten sposób można zadbać o własne ciało i poczuć się w nim zdecydowanie lepiej. Pod mięśniem piersiowym umieszczany jest specjalny implant, dzięki czemu piersi momentalnie się podnoszą, a co za tym idzie stają się większe, na czym zależy oczywiście klientkom. Powiększanie piersi jest wskazane dla kobiet, które nie czują się dobrze z posiadanym biustem i chcą zrobić coś, aby to zmienić. Panie z małym biustem chętnie decydują się na takie zabiegi zwłaszcza, że okazują się one być bardzo skuteczne. Zdecydować można się na kilka odmian implantów, a najbardziej popularne są implanty silikonowe oraz piersiowe z dodatkiem soli fizjologicznej. Chirurg oczywiście podpowie zainteresowanym paniom na jaki konkretnie rozmiar piersi powinna się zdecydować, gdyż wiele będzie zależało od jej budowy ciała, która nie może być przeciążona pod kątem posiadania zbyt dużych piersi. Implanty są wytrzymałe, więc nie trzeba obawiać się o to, że stanie się z nimi coś złego, na pewno spełnią one idealnie wszystkie swoje najważniejsze funkcje i zadbają o komfort pacjentek. Należy też dobrać odpowiedni kształt takich implantów, aby pasowały one np. do budowy klatki piersiowej, ale na tym chirurg plastyczny zna się doskonale.  Zabieg ten jest bardzo skuteczny, nie jest bolesny, dlatego panie bardzo chętnie się na niego w dzisiejszych czasach decydują.

Przeszczep tłuszczu do piersi

Zabieg powiększenia biustu powinien być dokładnie przemyślany, aby efekt końcowy był zadowalający dla klientek. Warto znaleźć doświadczonego specjalistę, który na swoim koncie ma przeprowadzonych wiele takich zabiegów, a klientki są zadowolone z jego medycznych usług, do czego powinno dążyć się na każdym kroku. Panie mogą zdecydować się również na powiększenie piersi za pomocą przeszczepu tłuszczu do piersi. Oczywiście jest to dość skomplikowany i czasochłonny zabieg, ale daje wymierne efekty końcowe, dlatego też jego popularność jest coraz większa na polskim rynku. Pobierany jest wtedy tłuszcz pacjentki, np. z brzucha lub ud i następuje jego przeszczep do piersi, tak aby stały się one większe. Przeszczepiana tkanka tłuszczowa zachowuje swój pierwotny stan, ponieważ zabieg jest przeprowadzany z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu medycznego, więc nie trzeba się o to obawiać. Jeśli kobiety chcą jednak powiększyć piersi o więcej niż jeden rozmiar, to taki zabieg musi zostać powtórzony po kilku miesiącach, aby efekty były idealne dla zainteresowanych pań. Taka operacja biustu jest bezpieczna dla pacjentek, dlatego nie trzeba się obawiać o swoje zdrowie. Więcej informacji o tej metodzie można uzyskać na podstawie witryny internetowej http://chirurgplastyczny-krakow.pl/przeszczep-tluszczu-do-piersi/. Warto się z nią dokładniej zapoznać, aby podjąć ostateczną decyzję w tym zakresie.

Ceny zabiegu powiększania piersi

Cena zabiegu związanego z powiększaniem piersi to dość kosztowna inwestycja, ponieważ wykorzystanie przeszczepionego tłuszczu kosztuje od 8000 zł (+ vat), natomiast wszczepienie implantów to koszt rzędu około 14 000 zł (+ vat). Trzeba na to przeznaczyć sporo pieniędzy, ale nie trzeba obawiać się o efekty końcowe. Po takich zabiegach oczywiście wskazane są kontrole u specjalistów, aby można było stwierdzić, czy wszczepienie implantów lub przeszczep tłuszczu zostały wykonane prawidłowo i czy piersi rozwijają się optymalnie, czy zostały powiększone na tyle, na ile życzyła sobie tego dana klientka, itd. Operacja plastyczna biustu trochę czasu może potrwać, ale nie warto być wtedy niecierpliwym, gdyż liczą się tutaj końcowe efekty, a paniom zależy na tym, aby uzyskać większe piersi niż dotychczas, aby poprawić swój wizerunek i poczuć się lepiej we własnym ciele. Operacja powiększenia biustu może być wykonana w wielu gabinetach, w których realizuje się na co dzień zabiegi chirurgii plastycznej, dlatego trzeba wybrać dla siebie odpowiedni.

 

Comments (1)

  • Bardzo pomógł mi ten artykuł i rozwiał moje wątpliwości od zawsze chciałam powiększyć sobie piersi a nie ukrywam to wstydliwy dla mnie temat. strach mnie paraliżował dopiero po uzyskaniu większej liczby informacji decydowałam się. Autor artykułu ma rację chirurgia plastyczna jest po to aby zredukować/ usunąć nasze niedoskonałości.

    Odpowiedz

Write a comment