Powiększanie ust

Niejedna kobieta chce być piękniejsza. Jedna zdecyduje się na dietę, inna na branie udziału w zajęciach fitness, kolejna spróbuje operacji plastycznych. Najpopularniejszym zabiegiem upiększającym twarz jest powiększanie ust. Jak wygląda taki zabieg i czy warto mu się poddać?

Dlaczego kobiety decydują się na operację powiększania ust?

Istnieją różne kształty i wielkości ust, jednak przeważnie tym najbardziej atrakcyjnym typem są pełne wargi – ich posiadaczka nie musi obawiać się o małą ilość zainteresowanych nią mężczyzn. Jednak niejedna pani posiada usta wąskie i w ogólnym spojrzeniu nieatrakcyjne. Dlatego właśnie to przeważnie taka kobieta zdecyduje się na powiększanie ust, by nadać im pełniejszy kształt. Jednakże usta wraz z wiekiem tracą swoje atuty i starzeją się wraz ze swoją właścicielką. Wtedy też niejedna kobieta decyduje się na ten rodzaj operacji plastycznej.

Na czym polega zabieg powiększania ust?

Lekarz odpowiednio wybiera punkty nakłuć na powierzchni ust klientki, która wcześniej otrzymała znieczulenie. Brak odczuwania bólu podczas zabiegu jest niezwykle istotny, gdyż wpływa bezpośrednio na zabieg – kobieta nie zaciska z bólu ust, nie otwiera ich i nie napina mięśni, a także na komfort pacjentki. Lekarz po dokonaniu wyboru punktów, nakłuwa je i wprowadza do ust żel wypełniający, który w składzie zawiera kwas hialuronowy odpowiadający za nawilżenie i ujędrnienie skóry. Reakcje alergiczne na ten kwas przeważnie nie występują, gdyż jest do substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie. Jednak w celu wyeliminowania wszelkich nieprawidłowości, przed wykonywaniem zabiegu lekarz odpowiednio bada klientkę.

Czy zabieg powiększania ust jest bezpieczny?

Tak, jeśli przeprowadzany jest w sprawdzonej klinice. Odpowiednio wykwalifikowana kadra nie dopuści do korzystania z przeterminowanych środków czy niewyczyszczonych narzędzi. Również sprawdzeni lekarze nie pozwolą na nieprawidłowe wykonanie zabiegu i na odczuwanie dyskomfortu przez pacjentkę.

Inne sposoby powiększania ust

Co chwilę w Internecie pojawiają się nowe ciekawostki dotyczące dbania o swój wygląd. Niejednokrotnie natknąć się można na tanie gadżety mające na celu powiększenie ust. Jednak czy korzystanie z takich akcesoriów jest dobrym pomysłem? Niekoniecznie. Wszelkie gumowe produkty mające na celu powiększenie ust poprzez doprowadzenie do ich obrzęku, mogą nie mieć przeprowadzonych stosownych atestów. Zupełnie inaczej jest ze sprawdzoną kliniką, która musi pozytywnie odpowiedzieć na liczne wymogi nakładane na nią odgórnie. Warto także zauważyć, że te tanie gadżety jeśli doprowadzają do jakiegokolwiek efektu, to jest to efekt krótkotrwały – przeważnie parogodzinny. W tym przypadku również zwycięża klinika i profesjonalne zabiegi powiększania ust, w których dobrze wykonana operacja będzie skutkować długotrwałymi efektami w postaci nawet parunastu miesięcy powiększonych ust.

Comments (2)

  • Dzięki temu artykułowi dowiedziałam się, że nie muszę się bać zabiegu jeśli będzie on przeprowadzony u odpowiedniej osoby. Wiem też, że gadżety do powiększania ust to strata pieniędzy, dlatego też lepiej zdecydować się na zabieg u profesjonalisty 😉

    Odpowiedz
  • Ja nigdy nie zdecydowalabym sie na zadna operacje plastyczna. Naturalny wyglad kobiety jest najladniejszy. A dla mezczyzny tym bardziej.

    Odpowiedz

Write a comment