Jak się przygotować do zabiegu powiększania ust?

Wpływ czasu na usta jest nieubłagany. Mogą tracić jędrność, kształt (opadające kąciki), a wypełnienie ich poprawi wygląd i samopoczucie kobiety. Czasem po prostu nie jesteśmy zadowolone z ust, jakimi obdarzyła nas natura i chcemy by były pełniejsze. Jak się przygotować do zabiegu powiększania ust? Przede wszystkim wybierzmy profesjonalny gabinet chirurga plastycznego lub lekarza medycyny estetycznej. Zastrzyki w salonach urody bez odpowiednich uprawnień, mogą być nie tylko niezadowalające po fakcie, ale też ryzykowne.

Jak się przygotować do zabiegu powiększania ust?

Lekarz przeprowadzi z kobietą wywiad i wykluczy przeciwwskazania do zabiegu powiększania lub korekty ust, do których należą: osłabienie organizmu, rany na ustach, w tym opryszczka, niewyleczone zęby, a także krzepliwość krwi. Zabiegu powiększania ust nie wykonuje się przy nadciśnieniu tętniczym, złej krzepliwości krwi, chorobach serca. Zanim przystąpimy do zabiegu powiększania ust, musimy przedstawić lekarzowi aktualne badania: morfologię i OB, a także oznaczyć poziom przeciwciał przeciwciał dwóm typom żółtaczki (B i C).

Którą metodę powiększania ust wybrać?

Do najbardziej naturalnych i nieinwazyjnych metod powiększania ust należy zastrzyk z tłuszczu pobranego z własnego organizmu, na przykład z brzucha. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że własna tkanka nie zostanie odrzucona. Jednak efekt utrzyma się od 6 miesięcy do roku. Część tłuszczu wchłonie się z upływem czasu. W wyniku zabiegu na ustach mogą pojawić się zasinienia w miejscu wkłuć, które znikną po kilku dniach. Zabieg odbywa się pod znieczuleniem ogólnym lub miejscowym.

Implanty

Implanty z goretexu (sztucznego wytworu) są bardziej trwałym i dłużej utrzymującym się sposobem na powiększanie ust. Alternatywą dla zastrzyków z goretexu jest aloderma-substancja składająca się z wypreparowanej ludzkiej skóry, rzadko odrzucana przez organizm. Efektem ubocznym zabiegu jest opuchlizna ust, która może utrzymać się na kilka dni po zabiegu. Implant może się przesuwać w trakcie pocałunku, zabieg jest odwracalny, możemy usunąć implant, jeśli nie jesteśmy zadowoleni z efektu. Do zabiegu wymagane jest znieczulenie miejscowe, czasem odbywa się pod znieczuleniem ogólnym.

Zastrzyk kolagenowy z dodatkiem pleksiglasu

Zaletą tego zabiegu jest możliwość wykonania go przy znieczuleniu miejscowym, jest mało inwazyjny, a efekt widoczny natychmiast. Niestety kolagen wchłaniany jest przez ludzki organizm, dlatego po jakimś czasie należy go powtórzyć. Z kolei obecność cząsteczek pleksiglasu, który nie wchłania się jak kolagen, może powodować powstawanie grudek po upływie czasu od zabiegu. Mieszanka tych dwóch substancji znajdziemy pod nazwą zastrzyków z artecolu.

Metod powiększania i korekty ust jest bardzo dużo, wybór odpowiedniej zależy od potrzeb i oczekiwań. Musimy mieć na uwadze konieczność poprawek do zabiegu. Dlatego kluczowy jest wybór zaufanej kliniki. Chcesz w sposób bezpieczny i efektowny wykonać zabieg powiększania lub korekty ust? Sprawdź ofertę na: bonadea-krakow.net.pl

Comments (1)

  • Powiększanie ust to stosunkowo niegroźny zabieg. Na szczęście czasy się zmieniły i nie jest to już to coś co było kiedyś.

    Odpowiedz

Write a comment